banner143

banner170

banner164

banner157

banner31

banner165

Bosch’a OSB Yıldızları 2023’te 5 Ödül Birden

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş., OSBÜK tarafından düzenlenen OSB Yıldızları 2023 Araştırması’nın sonucuna göre 5 kategoride ödüle değer bulundu.

Bosch’a OSB Yıldızları 2023’te 5 Ödül Birden

Bursa’da Güç Aktarma Çözümleri sektörü için dizel ve benzinli enjeksiyon sistemleri üreten Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş., OSB’lerde en çok istihdam yapan firma kategorisinde birincilik ödülünü alırken, en çok ihracat yapan ve en çok Ar-Ge harcaması yapan firma kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu. Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş., en çok satış yapan firma kategorisinde bir önceki yıl da bulunduğu üçüncülük derecesini korurken, en çok kadın istihdamı sağlayan firma kategorisinde ise dokuzuncu sırada yer aldı.

Ödüller, Gebze Bilişim Vadisi Eren Bülbül Konferans Salonu’nda, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen törende, Güç Aktarma Çözümleri Fabrika Ticari Müdürü Gitta Unger’e takdim edildi.

Bursa sanayinin lokomotif şirketlerinden biri

Bursa’da 1972 yılında faaliyete geçen Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş., kent sanayinin lokomotif şirketlerinden biri olarak kalıcı ekonomik ve sosyal fayda sağlıyor.  Bosch’un Güç Aktarma Çözümleri Fabrikasında 7 bini aşkın çalışan tarafından üretilen ‘Made in Türkiye’ ibareli ürünler, dünyanın önde gelen otomobil markalarında kullanılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@