banner143

banner170

banner171

banner31

Korkmaz ve Koruncuk Vakfı’ndan Depremden Etkilenen Kız Çocukları İçin Anlamlı İş Birliği

Korkmaz, geçtiğimiz yıl geride bıraktığı 50. yılını Koruncuk Vakfı ile gerçekleştirdiği anlamlı iş birliğiyle taçlandırıyor.

Güncel 13.11.2023, 11:15 Melike Kaya Bayram
13
Korkmaz ve Koruncuk Vakfı’ndan Depremden Etkilenen Kız Çocukları İçin Anlamlı İş Birliği

Korkmaz, depremden etkilenen kız çocuklarının güvenli bir geleceğe sahip olması için Koruncuk Vakfı ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. Bu kapsamda hazırlanan “50 Şef 50 Efsane Tarif: 50 Şefin Geleceğe Bırakmak İstediği 50 Orijinal Tarif” isimli kitapta; Ayşe Tüter’den Batuhan Piatti’ye, HazerAmani’den Refika’ya, Sahrap Soysal’dan Somer Şef’e ünlü şeflerin özel tarifleri yer alıyor. The Kitap yayınları tarafından yayınlanan ve raflarda yerini alan kitap; hem amatör, hem profesyonel mutfak tutkunları için benzersiz bir kaynak olma özelliği taşıyor. Okurlarının hem lezzetli yemekler yapmasını hem de önemli bir projeye destek olmalarını sağlıyor.

“Her bir kitap bir çocuğun umudu olacak”

Koruncuk Vakfı ile gerçekleştirdikleri iş birliğini değerlendiren Korkmaz Pazarlama Direktörü Tacettin Korkmaz, “Korkmaz olarak, geçtiğimiz yıl geride kalan 50 yıllık yolculuğumuzda sadece mutfaklarda değil, yüz binlerce insanın hayatına dokunarak kalplerde çok güzel bir yer edindik.Bu misyon çerçevesinde 50. yılımızı Koruncuk Vakfı ile gerçekleştirdiğimiz ve 50 şefimizin katkı sağladığı özel bir proje ile taçlandırdık. “50 Şef 50 Efsane Tarif: 50 Şefin Geleceğe Bırakmak İstediği 50 Orijinal Tarif” isimli kitabın, depremden zarar gören kız çocuklarının geleceğe umutla bakmasına yardımcı olacağına inanıyorum. Bu kitabı edinen herkes, bir çocuğun umudu olacak. Unutmayalım ki; sevgiyle ve umutla yapılan yemekler daha lezzetli oluyor…” diye konuştu.

Koruncuk Vakfı Mütevelli Heyet ve Yönetim Kurulu Başkanı Figen Samuray ise, bu anlamlı projede yer almaktan dolayı mutluluklarını ifade ederek şunları söyledi: “Koruncuk Vakfı olarak 44 yıldır eğitime erişimi risk altında olan kız çocuklarının eğitim hayatını kolaylaştırmak ve onların geleceğe umutla bakabilmeleri için çalışıyoruz. Koruncuklarımızın başarılarından aldığımız ilham ile yolumuza hız kesmeden devam ederken bizi yalnız bırakmayan Korkmaz Ailesi’ne çok teşekkür ederiz. 50 Şef 50 Efsane Tarif: 50 Şefin Geleceğe Bırakmak İstediği 50 Orijinal Tarif” isimli kitap ile kızlarımızın da geleceğine umut olan şefler ve Korkmaz Ailesi, bu anlamlı proje ile depremden zarar gören çocuklarımızın da bulunduğu Koruncuk köylerimize destek olacaklar. Korkmaz’ın 50. yaşını kutluyor ve bu vesileyle biraraya geldiğimiz için mutluluk duyuyorum.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@