banner24

banner72

banner164

banner152

banner26

banner165

Persil ve Miele, Depremzedelerin Yanında

Persil ve Miele, depremden etkilenen bölgelerimizde çamaşır yıkama ve kurutma alanları oluşturarak depremzedelerin kullanımına sundu.

Güncel 16.05.2023, 11:45 Melike Kaya Bayram
20
Persil ve Miele, Depremzedelerin Yanında

Ülkemizin 11 ilinde büyük yıkıma neden olan deprem felaketinin ardından başlatılan toplumsal dayanışma seferberliği, bölgedeki ihtiyaçlar doğrultusunda tüm hızıyla sürüyor. Depremin yaralarını sarmak, bölgeye destek sağlamak üzere Persil ve Miele markaları,depremzedelerin giderek artan hijyen ihtiyaçlarına çözüm yaratmak üzere ortak bir projeye imza attı. “Persil ve Miele Yanınızda ”fikriyle hayata geçirilen proje kapsamında; Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adıyaman illerindeki toplam 8 lokasyonda çamaşır yıkama ve kurutma alanları kuruldu.

Deprem felaketinden etkilenen illerimize yönelik destek çalışmalarına her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Kurumsal vatandaşlık ilkesi ile hareket eden büyük şirketler ve markalar da yeni projelerle bölge halkının yanında oluyor. Tüketici Markaları ve Yapıştırıcı Teknolojileri kategorilerindeki yenilikçi ürünleriyle dünya genelinde faaliyet gösteren Henkel’in öncü çamaşır deterjanı markası Persil vebeyaz eşya, endüstriyel cihazlar ile beş kıtada satış ve pazarlama faaliyetlerini yürüten dünya markası Miele, bölgeye destek veren markalar arasında yer alıyor.Bu iki marka, geliştirdikleri “Persil ve Miele Yanınızda” projesinde bir araya gelerekHatay, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adıyaman illerindeki 8 bölgede bulunankonteyner kent ve çadır kentlerde, depremden etkilenen vatandaşların kullanımları için, çamaşır yıkama ve kurutma alanları kurdu. Proje kapsamında Persilmarkası bölgeye 15 ton çamaşır deterjanı, Miele ise 55adet çamaşır makinesi ve 55 adet kurutma makinesi ulaştırdı.Depremzedeler, bölgedeki ekiplerin desteği ile bu alanlarda çamaşırlarını yıkayıp kurutarak hijyen ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@