banner68

banner69

Tek bir cihazla daha fazlasını yapabilirsiniz

The AMS Trex™ Cihazı zorlu endüstriyel ortamlarda çalışabilen,yüksek dayanıklığa sahip, kendinden emniyetli ünitesi olan bir ürünü deneyimlemenize olanak sağlar

Proses Çözümleri 24.01.2020, 11:40 SERKAN KIRAÇ
37
Tek bir cihazla daha fazlasını yapabilirsiniz

Trex Communicator sahadaki aktiviteleri düzenleyerek, teknisyenlere cihazlar çalışır durumdayken problemleri izole etme ve çözme imkanı verir. Segment ve çevrim tanı (loop diagnostic) araçları karakteristik doğrulama yaparak arızaların hızlıca giderilmesine yardımcı olur. Sayısız haberleşme olanağı sayesinde AMS Trex Communicator tesisinizdeki cihazlara kolaylıkla bağlanabilir.

DAHA VERİMLİ ÇALIŞIN
Sahada çalışanların işlerini kolaylaştırmaya uygun dizayn edilmiş olup, tek el ile rahatlıkla kullanabilen AMS Trex Communicator ile sıkışık ve dar yerlederde dahi kolayca çalışabilirsiniz. Dahili USB ve WiFi bağlantıları sayesinde Trex Communicator ile çift yönlü veri transfer etmek çok kolaydır. Dayanımı yüksek lithium-ion pili ile cihazı uzun saatler boyunca sahada kullanabilir, sahadaki enstrümanların enerjisini cihaz üzerinden verseniz bile tüm vardiya boyunca rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Geniş dokunmatik ekranı, görev odaklı kullanıcı arayüzü, modern kullanıcı deneyimi ile verimi arttırın. Sahada yapılan değişiklikleri otomatik olarak AMS Device Manager veritabanı ile senkronize edebilirsiniz. Cihaz kontrol paneli, ileri diagnostik özellikleri ve sorun çözümüne dair yönlendirmeleri sayesinde sahadaki hataları çözmenizde sizlere fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

TEK BİR CİHAZLA DAHA FAZLASINI YAPIN
Trex, cihazlara güç beslemesi sağlamak için gerekli donanımla birlikte tasarlanmıştır.Trex ile saha enstrümanlarını kolayca enerjilendirebilirsiniz. Harici bir güç kaynağı veya uygun harici direnç için vakit kaybetmenize veya bunları yanınızda taşımaya gerek kalmaz. Trex ünitesi tarafından enerjilendirilen saha enstrümanı sistemin geri kalan kısmından izole edildiği için noktasal olarak hatanın güç kaynağından mı, kablodan mı, I/O kartından mı veya konfigürasyondan mı kaynaklandığını gözlemleyebilirsiniz.

Enstrümanı kendi üzerinden besleyebilme (power the loop) özelliği sayesinde yeni projelerin devreye alınmasında henüz sahaya enerji verilmemiş durumlarda dahi saha enstrümanlarının konfigürasyonu yapılabilmektedir.

HER ORTAMDA KULLANIN
Darbe dayanımı yüksek, kolayca tutulabilen bu cihaz sahada yaşanabilecek çarpma ve düşmelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Trex cihazı neme ve yüksek sıcaklıklara karşı korumalıdır. Bu sayede ortam koşullarından bağımsız bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz. Kendinden emniyet standartlarına uygun olduğu için statik elektrik enerjisinin birikimini sınırlandırmaktadır.

Trex taşıma çantasının önündeki açılabilir bölüm sayesinde cihaza çantadan çıkarmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca yan taraflardaki ilave bölümlere çeşitli aksesuarları koyabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
18°
açık
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@