banner143

banner170

banner164

banner171

banner31

banner165

Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Bursa, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir ile Devam Etti

Daha iyi bir gelecek için tüm iş ortaklarını destekleyen Siemens Türkiye, NAR Müşteri Etkinliği’ni Bursa, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir ile sürdürdü.

Teknoloji 12.03.2024, 11:00 Melike Kaya Bayram
285
Siemens NAR Müşteri Etkinlikleri Bursa, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir ile Devam Etti

Geleceğe bugünden hazır olabilmek ve sürdürülebilir yarınlar için iş ortaklarıyla bir araya gelmeye özen gösteren Siemens Türkiye, iş ortaklarıyla sürdürdüğü güçlü birlikteliğine ‘NAR Etkinliği’ organizasyonu ile ivme kazandırıyor.

Değişimin gücüne inanan, beraber üretmenin faydalarını hem iş ortakları hem de sektör için önceliklendiren Siemens Türkiye, NAR Müşteri Etkinliği’ne 7-8 Mart 2024 tarihlerinde Bursa, Kütahya, Bilecik ve Eskişehir’de devam etti.

Satış, pazarlama, mühendislik, operasyon ve proje yönetimi ekiplerinden oluşan 50’den fazla Siemens çalışanının katıldığı ve Siemens’in iş ortakları ile düzenli bir şekilde bir araya gelinmesi açısından oldukça özel bir yere sahip etkinlik kapsamında 150’nin üzerinde müşteri ziyareti gerçekleştirildi.

Siemens Türkiye, gelecek için bugünü dönüştürmeye olan inancı ve kararlılığını iş ortakları ile bir araya gelerek taçlandırmaya, sürdürülebilirlik yolunda hızlı adımlarla ilerleyerek öncü olmaya devam edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@