banner24

banner170

banner164

banner171

banner157

banner165

İş Dünyası E-Dönüşümde Kolaysoft Teknoloji’yi Tercih Ediyor

Türkiye’nin lider teknoloji şirketleri arasında olan Kolaysoft Teknoloji e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-dönüşüm pazarında binlerce işletmeye hizmet veriyor.

Ekonomi 03.10.2022, 11:09 Melike Kaya Bayram
154
İş Dünyası E-Dönüşümde Kolaysoft Teknoloji’yi Tercih Ediyor

Türkiye’nin lider teknoloji şirketleri arasında konumlanan Kolaysoft Teknoloji , e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv gibi e-dönüşüm pazarında binlerce işletmeye hizmet veriyor. Aynı zamanda e-dönüşüm pazarında, hem altyapı hizmeti sunduğu özel entegratörler, hem de kuluçkadaki entegratörler değerlendirildiğinde, pazarının yaklaşık %25’nin altyapısını sağlıyor. Klasik bir özel entegratör olmanın ötesinde sektörel bazda çözümler üreten firma, sahaya dokunan ve gerçekten de ihtiyaca deva olan ürünleri ile müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Mutlu müşterileri gördükçe, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı anlıyorum

Firmaların e-dönüşüm süreçlerini başarıyla yönettiklerini anlatan Kolaysoft Teknoloji AŞ Satış Yöneticisi Sıla Gül Ottan, şunları belirtti:

“Uzun zamandır ülkemizdeki firmaları, e-dönüşüm süreçlerine katılıyoruz. Bu serüvende birçok yeni işletmeyle karşılaştık ve farklı sektörlerden iş insanları ile el sıkıştık. Hem bizim için, hem müşterilerimiz için uzun bir yolculuk oldu ve olmaya devam ediyor. Bu noktada, iş - çözüm ortaklarımız ve sektör temsilcileri ile yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Satış yöneticisi olarak, en iyi satışın memnun müşteriden geçtiğini biliyorum. Geriye dönüp baktığımda, bizlere teşekkür eden firmaları gördükçe, doğru yolda olduğumuzu anlıyorum. e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter vb) gibi uygulamalarımızı kullanan müşterilerimiz, kullanım kolaylığını gördükten sonra, çevresindeki iş insanlarını bizlere yönlendirerek, onların da süreçlerini kolaylaşmasına değer katıyorlar. ” dedi.

Firmalar, e-dönüşüm süreci hakkında şunları söyledi

**Mahmut Dolmacı Baklavaları Mali İşler Yöneticisi Gülnur Çalışkan, e-fatura serüvenlerini şöyle açıkladı:

“e-faturaya 24 Mayıs 2018 tarihinde geçiş yaptık. Öncesinde alışmış olduğumuz bir sistemimiz vardı, ancak geçiş aşaması tahmin ettiğimiz gibi zor olmadı. Karşılaştığımız e-fatura sistemindeki zorlukları, Kolaysoft’un teknik ekiplerinin desteğiyle kolayca aştık. Aradan 4 sene geçmesine rağmen, en küçük problemde bile teknik ekipler yardımcı olmaya devam ediyor. Kolaysoft e-fatura sisteminden çok memnunuz. Eskiye göre, zaman ve kağıt israfının önlenmesi konusunda, ekonomik anlamda tasarruflar ediyoruz. Firmalar ile mutabakat konusundaki sorunlarımız da yok denecek kadar az. O yüzden tüm firmalar için öneriyorum.” dedi.

**Serbest Muhasebeci Mali Müşavir SMMM Mehmet Sait Yavuz, e-fatura süreçlerini şu şekilde özetledi:

“e-faturaya 2019 yılında geçiş yaptım. e-faturaya geçince işlerimizde ve faturalara ulaşmada  %40 zaman tasarrufumuz oldu ve hayatımızı çok kolaylaştırdı. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak, hem ben, hem de hizmet verdiğimiz firmaların zamandan ciddi tasarruf etmeleri gerçekleşti. Parasal yönden de önemli tasarruflar sağlamış olduk. e-faturaya tüm meslektaşlarımın ve ülkemizdeki tüm firmaların zaman kaybetmeden geçmesini tavsiye ediyorum. Nitekim kimi zaman bize, ‘-şuan bizim firmamız zorunluluk kapsamında değil, daha sonra geçeriz’ diyenler, tavsiyemiz ile geçtikten sonra bize teşekkür ediyorlar. ” dedi.

**Samsun Meydan Eczanesi Sahibi Eczacı Mehmet Kaynar, e-fatura serüvenini şu şekilde açıkladı:

“e-faturaya, Kolaysoft ilimizde çalışmaya başladığından beri devam ediyorum. Kolaysoft’un e-fatura çözümü sayesinde; kolayca fatura oluşturma, takip, düzeltme yapılıyor, iade ve fatura kesimi gerçekleşiyor. e-fatura ve diğer e-dönüşüm ürünleri ile zaman ve ekonomiden önemli kazançlar sağlıyoruz ve tüm işletmelere kesinlikle önermekteyiz.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner158
Günün Anketi Tümü
Sektörel dergiler okunuyor mu?
Sektörel dergiler okunuyor mu?
banner159
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
banner161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@