banner24

banner72

banner171

banner26

DHL Express, Üst Üste Üçüncü Kez “Avrupa'nın En İyi İşyeri” Seçildi

Dünyanın en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından Great Place to Work Enstitüsü’nün hazırladığı “Avrupa’nın En İyi İşverenleri 2023”listesi açıklandı.

Endüstri Güncel 26.09.2023, 12:15 Melike Kaya Bayram
16
DHL Express, Üst Üste Üçüncü Kez “Avrupa'nın En İyi İşyeri” Seçildi

Dünyanın lider ekspres taşımacılık hizmetleri sağlayıcısı DHL Express, kurum kültürünün temelini oluşturan insan odaklı yaklaşımıyla bir kez daha “Avrupa’nın En İyi İş Yeri” unvanını kazandı. Great Place to Work (GPTW) Enstitüsü tarafından düzenlenen ve çalışanların oylarıyla belirlenen “Avrupa’nın En İyi İşverenleri 2023” listesinde, “Çokuluslu Şirketler Kategorisinde” ilk sırada yer alan DHL Express, üç yıl üst üste bu ödülün sahibi oldu.

DHL Express Türkiye CEO’su Volkan Demiroğlu aldıkları ödülle ilgili şunları söyledi: “DHL Express olarak, dünyanın 220 ülke ve bölgesinde yaklaşık 120.000 çalışanımızın her birine eşit fırsatlar sunuyoruz. Elde ettiğimiz tüm başarıların arkasında da insan odaklı anlayışımız yatıyor. Çalışanlarımızın kendilerini değerli hissetmesi bizim için her şeyden önce geliyor. “As One” olarak tanımladığımız “ekip birlikteliği” yaklaşımımız kurum kültürümüzün temelini oluşturuyor. Mutlu çalışanlardan oluşan, işini severek yapan ve mükemmeli yakalamak için çalışan büyük bir ekip olmamız, başarıyı getiriyor. Üst üste üçüncü kez “Avrupa’nın En İyi İş Yeri” unvanıyla bu başarıyı taçlandırmaktan dolayı çok mutluyuz. İnsan odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi kurum kültürümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner140
banner173

Gelişmelerden Haberdar Olun

@